operátor/operátorka expedice - seřizovač/seřizovačka

Pracovní místo ( operátor/operátorka expedice - seřizovač/seřizovačka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáte stabilního zaměstnavatele s komplexním programem péče o zaměstnance? Společnost Lovochemie, a.s., člen skupiny AGROFERT, je největším výrobcem dusíkatých a vícesložkových hnojiv v České republice. Společnost je jedním z největších zaměstnavatelů v Ústeckém kraji s více než 100letou historií. Svým zaměstnancům poskytuje zázemí silné a stabilní společnosti, nadstandardní balíček firemních benefitů a možnosti dalšího profesního rozvoje.
CO BUDE VAŠE PRÁCE:
* Obsluha technologických linek
* Kontrola provozuschopnosti a technického stavu strojů a výrobního či provozního zařízení
* Manipulace s baleným zbožím
* Kontrolní činnost
* Spolupráce s ostatními zaměstnanci provozu
* Místo výkonu práce: Lovosice
CO OČEKÁVÁME OD VÁS:
* Výuční list (SOU), maturitní zkouška výhodou v oboru elektro
* Nutností je vyhláška 50/1978 Sb. §5
* Manuální zručnost
* Pracovitost, zodpovědnost
* Dobrý zdravotní stav
* Výhodou řidič VZV, jeřábník (možnost doplnit kvalifikaci v Lovochemii)
* Řidičský průkaz sk. C a profesní průkaz výhodou
* Ochota pracovat ve směnném provozu (12hod. směny)

Zaměstnanecké výhody:
*13. mzda, odměny akcionáře
*Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní poj.
*Stabilizační příspěvek
*Příspěvek na dojíždění
*Příspěvek na stravování
*Firemní cafeterie pro čerpání benefitů
*Bezúročné finanční zápůjčky
*Příspěvek RELAX
*5 týdnů dovolené
*Firemní akce pro zaměstnance
*Program Sport - volné vstupy do partnerských sportovních zařízení
*Zvýhodněné pojistné produkty
*Slevové prodejní akce, MAKRO karta
*Prodej občerstvení v chemickém areálu
*Zázemí skupiny AG