Zdravotní laborant na oddělení klin. biochemie

Pracovní místo ( Zdravotní laborant na oddělení klin. biochemie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Benešov
Požadavky: odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 sb. v platném znění, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost
Místo vhodné i pro laboratorní asistenty.
Možno i na dohodu (DPP, DPČ)
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Nabízíme: výhodné mzdové ohodnocení v závislosti na vzdělání a praxi ve zdravotnictví, náborový příspěvek (15 000 - 20 000 / plný úvazek),podporu vzdělávání, firemní benefity - stravování, firemní jesle, příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, 2 dny zdravotního volna (Sick Days), péče o tělo (zvýhodněná cena pedikúry, masáží, kosmetiky, apod.)
První kontakt osobně, e-mailem, telefonicky