obsluha CNC strojů

Pracovní místo ( obsluha CNC strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
" SOU technického směru
" Cit pro detail, spolehlivost, ochotu pracovat na 2 směny
Náplň práce:
" Obsluha CNC strojů - pálení plechů
" Přesná výroba dle technologických postupů
" Údržba stroje
Nabízíme:
zajímavou práci s motivujícím ohodnocením + další měsíční odměny dle firemních kritérií, stravenky, sick days, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění, odměny za plnou docházku, odměny při životních a pracovních výročích. Poskytujeme bezúročné půjčky pro zaměstnance, příspěvek na péči o pracovní oděv, ubytování ve firemní ubytovně, zajišťujeme stravování na pracovišti.
Výši mzdy ovlivní délka praxe a zkušenosti v oboru.
Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců, po zapracování předpoklad změny pracovního poměru na dobu neurčitou.

Způsob prvního kontaktu:
telefonicky, e-mailem nebo osobně v místě výkonu práce od 8.00 - 15.00 hod.