Obchodní manažer/ka

Pracovní místo ( Obchodní manažer/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: zajišťování realizace nových projektů a technologií, metodické řízení činností nových projektů, kontroly produktů a procesů, udržování kontaktu s dodavateli a zákazníky,účast na jednáních přímo u zákazníků,spolupráce s výrobou při uvolňování do sériové výroby, příp.opětovném uvolnění výroby,spolupráce při výběru a hodnocení dodavatelů atd.
POŽADAVKY: SŠ/VŠ vzdělání, aktivní znalost AJ, příp.NJ, praxe na obdobné pozici min.5 let, MS OFFICE, ŘP B, prezentační a komunikační dovednosti atd.
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, dotované stravování, cafetérie, odměny při pracovních i životních jubileích, společenské akce, možnost profesního rozvoje
KONTAKT: telefonicky (po-pá)