KONZULTANT -KA KLIENTSKÉHO CENTRA

Pracovní místo ( KONZULTANT -KA KLIENTSKÉHO CENTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Klein Daniel, e-mail: daniel.klein@smsfinance.cz
Požadavky: Středoškolské vzdělání s maturitou, ŘP sk. B, dobrá znalost MS Office, komunikační dovednosti, odpovědnost a pečlivost, příjemné vystupování.

Nabízíme: Zajímavé platové podmínky (30.000 až 50.000 Kč), příjemné pracovní prostředí, kariérní růst, kvalitní a pravidelné zaškolování, flexibilní pracovní doba, Benefity

Náplň práce: komunikace s klienty a obchodními partnery, tvorba cenových nabídek a kalkulací, administrativa spojená s přípravou smluv, práce s interním systémem společnosti, účast na pravidelných poradách a školeních