SQL programátor

Pracovní místo ( SQL programátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Na návsi č.p. 117, Velký Týnec.
Zabýváme se vývojem a implementací pokročilých MES systémů v průmyslových podnicích v ČR i zahraničí.
Hledáme posily pro náš tým. Máme zájem o Senior i Junior programátora.
Důležitý je pro nás zájem o programování a ochota učit se.
Náplň práce:
Vývoj a údržba informačního systému
Práce s SQL, Windows server, MS Visual Studio
Návrh, tvorba a implementace SW
Práce s technickou dokumentací
Zajímavé projekty pro výrobní společnosti v ČR i zahraničí
Vývoj ve spolupráci se zákazníkem
Služební cesty zhruba 5-6 dní v měsíci, v případě zahraničních cest více
Požadujeme:
Vzdělání v oboru informatika, matematika, technické obory
Znalost a zkušenosti s SQL
Anglický jazyk alespoň pasivně pro čtení technické dokumentace
Výhodou znalost C#
Výhodou znalost Firebird SQL, Delphi
Zájem o programování a nové technologie
Logické a analytické myšlení
Zodpovědnost a samostatnost
Schopnost práce v týmu
Ochotu cestovat
ŘP sk. B
Nabízíme:
Finanční ohodnocení dle schopností
Možnost profesního růstu
Spolupráci s týmem zkušených vývojářů
Jazykové kurzy a školení v oboru
Vysvětlivky viz 2. strana (nebo poslední strana).
Zaškrtnutí platí křížkem i zatržením, oboje má ve formuláři stejný význam.
Pružnou pracovní dobu – variabilní příchod a odchod
Zaměstnanecké benefity
Zaměstnanecké výhody:
Roční motivační bonus, příspěvek za každou noc na služební cestě, služební telefon s daty i
pro soukromé účely, stravenky v maximální zákonné výši (131Kč), nápoje na pracovišti,
zdravotnické prostředky do 20000 Kč/rok, možnost zapůjčení firemního vozu a další benefity

V příp