Hospodář/hospodářka

Pracovní místo ( Hospodář/hospodářka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel SUPŠS v Železném Brodě vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici hospodář/hospodářka. Nabízíme plný pracovní úvazek s předpokládaným termínem nástupu 1. srpna 2020.

Požadavky:
- minimálně středoškolské vzdělání nejlépe ekonomického směru
- trestní bezúhonnost
- všestrannost, komunikativnost, spolehlivost, loajálnost
- organizační schopnosti
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost MS Office nutností, znalost SW Gordic a Vema výhodou

Pracovní náplň:
- správce rozpočtu - sestavení rozpočtu a sledování jeho čerpání, průběžné úpravy
- vedení kolektivu cca 10 pracovníků
- personalistika
- evidence majetku, odpisy, inventarizace
- vedení pokladny
- směrnice – vyhotovení a aktualizace
- veřejné zakázky malého rozsahu
- zajištění revizí dle termínů
- objednávky materiálů a služeb
- součinnost BOZP
- evidence doplňkové činnosti, sestavení kalkulací.

Benefity:
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění.

Obsah přihlášky:
- životopis
- motivační dopis
- kopie dokladů o dosaženém vzdělání (může být scan v PDF).
Přihlášky zasílejte do 4. 6. 2020 na sekretariát školy či na e-mailovou adresu zástupce ředitele školy: smola@supss.cz. Osobní pohovor uchazečů se uskuteční 15. června 2020 od 14:00.