Svářeč MIG/MAG ZK 135

Pracovní místo ( Svářeč MIG/MAG ZK 135 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Martinovská 3325/48e, Martinov, 723 00 Ostrava 23 (průmyslový areál)
1. kontakt e-mailem, telefonicky - volat ve všední dny od 9 do 16 hodin.

Strojírenská firma v Ostravě Martinov hledá svářeče.

Svařování plechových výrobků v tloušťkách 1-8mm. Požadujeme zručnost, pečlivost a chuť se učit novým věcem. Praxe v oboru výhodou. Zaučíme i absolventy nebo začátečníky, kteří budou pro práci vhodní. Požadované minimální zkoušky ZK135 (základ), zkušenosti se svařováním. Nástupní plat od 150Kč/hod. Až 250Kč/hod hrubého po zapracování.

Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ), absolventy.

Nástup ihned.