Skladník/řidič VZV - Plzeň

Pracovní místo ( Skladník/řidič VZV - Plzeň ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Plzeň
- Náplň práce: příjem zboží a jeho naskladňování, příprava a výdej zboží zákazníkům dle dodacích listů, provádění nakládek/vykládek zboží na auta, komunikace se zákazníky, příprava a aktivní účast na inventurách, komunikace s kolegy na obchodním centru
- Požadavky: SOÚ/SŠ vzdělání nejlépe technického směru, praxe na obdobné pozici výhodou, platný řidičský průkaz na VZV, zdravotní způsobilost k výkonu práce, ochota pracovat na svém zlepšování, ŘP sk. B
- Nabízíme: smlouvu na HPP, adaptační proces na úvod, další vzdělávání, věrnostní odměny, budete-li úspěšný na své pozici, umožníme Vám kariérní postup
- Své strukturované životopisy posílejte na personalni@salvatorstrechy.cz.