Koordinátor/ka programů a služeb

Pracovní místo ( Koordinátor/ka programů a služeb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: koordinátor/ka programů a služeb
Pozice je na 0,6 úvazku.
Vyžaduje spolehlivost a pečlivost, kde vaším úkolem bude strategické řízení a plánování, příprava a organizace aktivit centra. Dále příprava, prezentace a realizace projektů - zkušenost výhodou. Kontakt s veřejností a partnery. Zastupování a prezentace zájmů klientů centra účastí v komisích města, kraje a ostatních spolupracujících organizací...
Životopisy zasílejte e-mailem do 31.5.2020.
Zaměstnanecké výhody: flexibilní pracovní doba, služební notebook a telefon
Nástup možný ihned. Mzda: 14 328,- Kč
Kontakt: Smíšková Petra, e-mail: info@dobrisek.cz
První kontakt emailem.
Místo výkonu práce: Rodinné centrum Dobříšek, z.s., Na Nábřeží č.p. 1650, 263 01 Dobříš