POLICISTÉ náborový příspěvek 110 000 Kč

Pracovní místo ( POLICISTÉ náborový příspěvek 110 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Richtr Pavel, Puškelová Jana, Šolarová Gabriela tel.: 974 361 406 (411, 412), 725 389 779, 607 043 643, e-mail: krpk.nabor@pcr.cz
Požadavky:
Středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou (nebo SOU s maturitou)
státní občanství ČR
trestní bezúhonnost
zdravotní, fyzická a psychická způsobilost
spolehlivost a pracovitost
Popis pracovní činnosti
Chceš pracovat ve vzrušujícím a dynamickém prostředí s mladými kolegy?
Chceš mít smysluplnou práci s různorodou pracovní náplní?
Nemáš žádnou praxi? Nevadí, přidej se k nám.
Naučíme Tě pracovat a jednat s lidmi, střílet z krátkých a dlouhých střelných zbraní, sebeobranu a boj zblízka.
K bezpečí svému i svých blízkých můžeš sám přispět a chránit je, protože pocit bezpečí občanů nám není lhostejný.
Nabízíme/Benefity:
jistotu platu
plat po zaškolení přes 30.000 Kč
příspěvek na dovolenou 13.000 Kč
pravidelné navyšování služebního příjmu, (průměrný služební příjem v Karlovarském kraji za rok 2019 činil 42.700 Kč
stabilní zaměstnání s uplatněním na obvodních odděleních, dopravních inspektorátech či odboru cizinecké policie
široké možnosti kariérního růstu, po získání zkušeností možnost uplatnění například u služby kriminální policie a vyšetřování a v dalších složkách
Detaily pracovní pozice / poznámka:
Umíte se dobře a rychle rozhodnout?
Jste zodpovědní?
Chcete pomáhat ostatním?
Rádi sportujete?
Jste iniciativní při plnění svěřených úkolů?
Máte pozitivní přístup k sebevzdělávání?
Nejsou vám cizí slova - čest, odvaha, spravedlnost.
Hledáme muže i ženy starší 18 let se smyslem pro zodpovědnou a smysluplnou práci, při které budou