Vedoucí personálního oddělení

Pracovní místo ( Vedoucí personálního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Kuchařová Eva, tel.: 353 831 308, e-mail: nabor@laznejachymov.cz
POŽADUJEME
VŠ nebo SŠ vzdělání, min. 3 roky praxe na stejné nebo obdobné pracovní pozici se zaměřením na oblast lidských zdrojů
Zkušenost s vedením pracovního týmu
Výborná znalost zákoníku práce a další pracovněprávní legislativy
Proaktivní přístup, samostatnost, zodpovědný přístup za svěřenou oblast
Znalost systému Vema výhodou, aktivní uživatelská znalost práce s MS Office
Komunikační dovednosti, pečlivost, flexibilita.
NABÍZÍME
Zázemí silné společnosti, přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity
NÁPLŇ PRÁCE
Vedení personálního oddělení a mzdové účtárny
Vedení personální evidence, obsazování pracovních pozic dle plánu
Sestavení plánu vzdělávání, navrhuje kariérní růst zaměstnanců, plánování HR aktivit
Jednání s externími organizacemi (úřady práce, sociální úřady, inspektoráty bezpečnosti práce apod.)
Sledování legislativních změn v oblasti pracovněprávní problematiky, poskytování poradenství a konzultací
Aktualizace personálních dokumentů a vnitřních směrnic, zpracování analýz a reportů
Zpracování statistických výkazů týkající se personální a mzdové oblasti, zpracování podkladů pro mzdové účetní.

DATUM NÁSTUPU: DLE DOHODY
Do VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ budou zařazeni všichni zájemci, kteří zašlou svůj motivační dopis, profesní životopis, přehled dosavadní praxe a kopie dokladů o dosaženém vzdělání na adresu: Léčebné lázně Jáchymov a.s., T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov nebo na e-mail: nabor@laznejachymov.cz. Informace Vám poskytne personalistka Eva Kuchařová, tel.: 353