TECHNIK / TECHNIČKA SERVISU PŘEVODOVEK

Pracovní místo ( TECHNIK / TECHNIČKA SERVISU PŘEVODOVEK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CZ-ISCO: 72312 Mechanici a opraváři nákladních automobilů
- Místo výkonu práce: Zachrašťany č.p. 123, 504 01 Nový Bydžov
- PP na dobu neurčitou, nástup 18.5.2020
Náplň práce: provádění oprav mechanických a automatických převodovek nákladních automobilů, demontáž a montáž převodovek z vozu, demontáž a montáž převodovky na specializované dílněm zjištění závad, návrh opravy a náhradních dílů
- Požadujeme: vyučení v oboru technického směru, manuální zručnost, flexibilita, chuť se učit novým věcem a profesně se rozvíjet, pozitivní přístup, praxe v oboru oprav osobních, nákladních automobilů nebo traktorů popř. drážní techniky vítána, spolehlivost, zodpovědnost, rozhodnost, týmovou spolupráci, ochotu učit se novému, racionální myšlení, aktivní a pozitivní přístup
- Nabízíme: výhodné platové podmínky, zvláštní peněžité odměnystálé pracovní místo s pevnou pracovní dobou, příspěvek na stravu, placené přestávky, dlouhodobou spolupráci v prosperující, stabilní firmě a mladém kolektivu, nástup možný dle dohody, odborná školení, odměny z motivačního systému
- V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail: lukas.dolezal@malina-vrse.info