Fyzioterapeut - fyzioterapeutka

Pracovní místo ( Fyzioterapeut - fyzioterapeutka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

FYZIOTERAPEUT - FYZIOTERAPEUTKA
Nástup: ihned, dle domluvy
Pracovní úvazek: HPP
Pracovní doba: 8:00-16:30
Směnnost: jednosměrný provoz
Mzdové ohodnocení: dle platové třídy od 24000,--30000,- plus osobní ohodnocení dle vzdělání a praxe
Požadované vzdělání: SŠ, VŠ - obor fyzioterapie
Upřesňující informace:
Práce s pacienty, zdravotní péče, vedení dokumentace, spolupráce s lékaři, tvorba krátkodobých a dlouhodobých cvičebních plánů pro pacienty, doporučení kompenzačních pomůcek, poradenská a edukační činnost pacientů a jejich příbuzných.
Požadujeme schopnost empatie, komunikace s pacienty lůžkového oddělení i ambulantními pacienty, iniciativnost, samostatnost, loajálnost.
Nabízíme práci v příjemném prostředí s moderním vybavením, v dobrém kolektivu, možnost dalšího vzdělávání, stravování na pracovišti, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, odměny, 5 týdnů dovolené.
Životopis a doložené vzdělání lze zaslat na: Prim. MUDr. Markéta Kebrlová, MHA
ředitelka zařízení
email: kebrlova@ruhostinne.cz