MZDOVÝ/-Á ÚČETNÍ - PERSONALISTA/-TKA

Pracovní místo ( MZDOVÝ/-Á ÚČETNÍ - PERSONALISTA/-TKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
SŠ vzdělání ekonomického směru nebo SŠ vzdělání s praxí v oboru
- praxe v oboru minimálně 2 roky
- znalost mzdového účetnictví, personalistiky
- výborná znalost práce s PC
- znalost programu POHODA/PAMICA a docházkový program RON
- zodpověnost, spolehilivost, pečlivost, samostatnost
NÁPLŇ PRÁCE:
- kompletní vedení mzdové agendy pro více jak 150 zaměstnanců
- zpracování měsíčních mezd
- evidování docházky
- vytváření pracovních smluv
- kompletní vedení personální agendy
- přihlašování a odhlašování zaměstnanců na úřadech
- vyhotovování ELDP
NABÍZÍME:
- zázemí stabilní společnosti, přátelské prostředí
- stravenky
- pružná pracovní doba
- mzda se odvíjí od délky praxe
HLÁSIT SE: Linková Ivana, tel.: 775499003 volat od 8.00 do 16.00, e-mail: ivana.linkova@3e-technologies.net - zaslat životopis, osobně po telefonické domluvě