Technický pracovník/pracovnice – oddělení krmiv, výživy, šlechtění a reprodukce

Pracovní místo ( Technický pracovník/pracovnice – oddělení krmiv, výživy, šlechtění a reprodukce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Technický pracovník – oddělení krmiv, výživy, šlechtění a reprodukce

Požadované vzdělání: SŠ nebo vyučen v oboru zemědělském
Požadovaná praxe: není podmínkou
Náplň práce:
• práce na pokusných políčkách (zajištění sečení a hnojení porostu);
• příprava a zpracování rostlinných vzorků;
• příprava a zpracování půdních vzorků;
• laboratorní rozbory krmiv;
• práce v pokusných stájích (poklízení zvířat).

Další požadavky:
• dobrá znalost práce s PC a MS Office (MS Excel, Word a PowerPoint);
• pečlivost a samostatnost;
• komunikativnost;
• výborný zdravotní stav (práce v prašném prostředí; vystavení alergenům – pyly, trávy, seno, plísně, prach);
• dobrá fyzická kondice;
• ŘP sk. B.

Nabízíme:
• práci ve společnosti s mnohaletou tradicí v zemědělském výzkumu a vývoji;
• odpovídající platové ohodnocení v závislosti na výsledcích práce;
• pružnou pracovní dobu;
• pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou;
• možnost pronájmu služebního bytu;
• příspěvek na závodní stravování, rekreace dětí zaměstnanců, odměny při životním jubileu;
• 25 dní dovolené.

Nástup: dohodou
Mzda: od 20 000,- Kč

Písemné nabídky obsahující strukturovaný životopis zasílejte na e-mail:
petra.jungova@vuchs.cz
Kontaktní osoba: Bc. Petra Jungová, tel.: +420 583 392 247