TECHNICKÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - STAVEBNÍ TECHNICI

Pracovní místo ( TECHNICKÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - STAVEBNÍ TECHNICI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt možný telefonicky s pan Bc. Bronislav Smolka tel: 724 244 965 (7:00-15:00) nebo e-mailem: ahnm.regbrno@army.cz. Místo výkonu práce: Provozní středisko 6026 Prostějov, Letecká kasárna 1. Pracovní doba: 6:00-14:30 hod. nebo 7:00-15:30 hod.
Požadavky: praxe v oboru stavebnictví výhodou, ÚSO stavebního směru, trestní bezúhonnost, ŘP sk. B, práce na PC (MC OFFICE, spisová služba).
Náplň práce: administrativní činnost - zabezpečení a organizace oprav a údržby stavebních objektů a technologických zařízení, včetně koordinace stavebních praxí ve funkci stavebního dozoru, přejímky hotové práce, kontrola správnosti fakturace. Spravování a vedení soupisu nemovitého a movitého majetku apod. Účast ve schvalování projektové dokumentace.
Nabízíme: stravenky, 5 dní tzv. indispozičního volna, 25 dnů řádné dovolené, rekreace ve vojenském zařízení.