Zástupce vedoucího oddělení řízení investic, obor Stavebnictví, Stavební technic

Pracovní místo ( Zástupce vedoucího oddělení řízení investic, obor Stavebnictví, Stavební technic ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce Praha 1; Hradební č.p. 772/12
Kontaktní osoba: Vobůrková Alena, tel.: 973 206 262; 702 222 629, e-mail: voburkovaa@army.cz

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Agentura hospodaření s nemovitým majetkem je přímo podřízeným útvarem sekce nakládání s majetkem Ministerstva obrany. Prostřednictvím jednotlivých oddělení zabezpečuje přípravu a realizaci staveb investičního charakteru, včetně staveb financovaných z dotačních prostředků a podílí se na zabezpečení a realizaci staveb zařazených do programu bezpečnostních investic NATO.

Požadavky:
- Vzdělání ve stavebním oboru (SŠ, VOŠ, VŠ)
- Praxe v oboru min. 3 roky
- Autorizace podle zákona č. 360/1992 Sb. výhodou
- Znalost stavebního zákona a stavebních postupů
- Znalost zákona o zadávání veřejných zakázek výhodou
- Znalost práce s PC (MS Office - Word, Excel, Outlook)
- Zodpovědnost, samostatnost, iniciativa, komunikační schopnosti, samovzdělávání
- Znalost rozpočtových programů (např. KROS, Callida, RTS) výhodou
- Zdravotní způsobilost
- ŘP skupiny B
- Trestní bezúhonnost

Náplň práce:
- Zastupování vedoucího oddělení investic Praha
- Řízení, zabezpečení a kontrola přípravy a realizace investičních akcí programového financování
- Zajišťování výběrových řízení (zakázek malého rozsahu)
- Spolupráce na zajišťování výběru a koordinaci dodavatelů
- Zodpovědnost za optimální využití přidělených finančních prostředků
- Příprava podkladů pro plánovací proces resortu
- Kontroly provádění staveb a jednání s dodavateli

Co nabízíme:
- Práce na zajímavých stavebních projektech
- Odpovídající osobní ohodnocení
- Kancelář v centru