prodavač/ka lahůdek

Pracovní místo ( prodavač/ka lahůdek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Blovicích PRODAVAČE / PRODAVAČKY (prodejna se nachází v objektu Penny marketu).
Hledáme šikovné lidi, které bude jejich práce bavit. Rádi zaučíme i uchazečky a uchazeče bez předchozí praxe v oboru.
Pracovní doba od PO - PÁ ranní / odpolední směna, 1x za 14 dní směna v sobotu.
Náplň práce: pultový prodej uzenin, masa, sýrů, lahůdek, pečiva, zákusků a výrobků z teplého pultu,
příprava, krájení a doplňování zboží do pultu, kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách, prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti, kontrola kvality a čerstvosti zboží, dodržování hygienických zásad, dodržování pravidel HACCP, komunikace a obsluha zákazníků, obsluha pokladny,
Požadavky na kvalifikaci:ochotu pracovat na dvě směny - ranní / odpolední, praxi s prodejem zboží, dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování, odpovědný přístup k práci, samostatnost, zdravotní průkaz. Možnost práce i na DPP.
Nabízíme: práci na trvalý pracovní poměr i na brigádu, práci ve stabilní české společnosti, zajímavé finanční ohodnocení, elektronické stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, odměnu za práci o víkendech a svátcích, slevové poukázky na nákup zboží, odměna za odpracované roky = Lázně / poukaz, odměna za výročí narození, zvyšování mzdy na základě odpracovaných let, multisport karta, zaškolení na prodejně
Telefonický kontakt: Kellerová Miluše, tel.: 725 263 697, od 7:00 do 18:00.
Osobně: Setecká ulice, 336 01 Blovice v pracovní den do 13 hod.