Stavební elektrikář

Pracovní místo ( Stavební elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : 8. května 1191/45, Rýmařov

Natažení elektro kabeláže, propojení rozvodů v rozbočných krabicích, montáž přístrojů, připojení technologií, proměření rozvodů, revize, montáž, zapojování, opravy elektrických rozvodů, provádění potřebných prostupů, otvorů a drážek ve stavebních konstrukcích, odzkoušení funkce elektrických sítí a rozvodů aj.

Požadujeme:
pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, dobrý zdravotní stav, vyučení v oboru elektrikář a praxe je nezbytností, platné Osvědčení - odborná způsobilost v elektrotechnice podle Vyhlášky č. 50/1978 Sb.,nutná časová flexibilita z důvodu vícesměnného provozu (dvousměnný a třísměnný)

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, odměny při životním jubileu, příspěvky na dovolenou, příspěvky na dopravu, příspěvek na dětskou rekreaci, očkování proti chřipce a další benefity

Hlásit se na e-mail personalni@rdrymarov.cz nebo na tel. č. 554 252 205, 602 539 323 /Po - Pá od 7.00 do 15.00 hod./ nebo osobně na personálním oddělení na výše uvedené adrese Po-Pá od 8.00 do 13.00 hod.

A: 23.3.2021