VÝZKUMNÝ A VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE NA ODDĚLENÍ GENETIKY A ŠLECHTĚNÍ- GEN

Pracovní místo ( VÝZKUMNÝ A VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE NA ODDĚLENÍ GENETIKY A ŠLECHTĚNÍ- GEN ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadované doklady: strukturovaný životopis
Kontakt: e-mail: zmeskal@vsuo.cz, tel.: 739 310 321
Popis pracovního místa:
" Ovocnářský a šlechtitelský výzkum, molekulární genetika, šlechtění s pomocí molekulárních markerů
" Řešení projektových úkolů
" Podávání námětů k plánovaným projektům
" Prezentace dosažených výsledků na mezinárodních a tuzemských konferencích, poradenství
Požadujeme:
" VŠ vzdělání zemědělského/biologického směru (specializace v ovocnářství a šlechtitelství výhodou)
" Základní znalost molekulární biologie a genetiky
" Zkušenost práce v laboratoři
" Dobrá znalost angličtiny slovem i písmem
" Dobrá znalost práce na PC - programy MS Office - Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet
" Řidičský průkaz sk. B výhodou
" Organizační a komunikační schopnosti, časová flexibilita, pečlivost, spolehlivost
Nabízíme:
" Nástup možný ihned
" Stálé a perspektivní zaměstnání
" Zajímavou a zodpovědnou práci ve společnosti s bohatou historií
" Možnost uplatnění cizích jazyků
Zaměstnanecké výhody:
" Firemní benefity (5 dní dovolené nad zák. rámec, jazykové kurzy, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování)