Stavbyvedoucí

Pracovní místo ( Stavbyvedoucí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Výkon práce Zlín - dle realizace staveb celá ČR
Požadujeme: zkušenost s řízením staveb a stavebního dozoru, plánování nákladů a kontrola provádění staveb, praxi nejméně 3 roky na pozici samostatného stavbyvedoucího, orientace ve stavebních výkresech a znalost vedení provozní dokumentace, řízení technologických a provozních postupů výstavby, organizační dovednosti, spolehlivost, samostatnost při řešení problémů, dobrá znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel, Outlook), Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Náplň práce: celkové řízení stavby včetně všech stavebních činností a ekonomiky, spolupráce s klientem, dohled nad dodržováním technických a ekonomických parametrů, soulad s rozpočty stavby, dodržování stanovených koncepcí a technických řešení stavby, komplexní zajišťování stavby a podmínek pro kontrolní prohlídky stavby, vedení příslušné dokumentace (stavební deník, denní hlášení stavby, náklady na dokončení stavby aj.), spolupráce s externími subjekty (technický dozor investora, autorský dozor, koordinátor BOZP, správci sítí, místní úřady aj.), koordinace podřízených mistrů a techniků
Nabízíme Vám: zázemí stabilní úspěšné firmy, zajímavou práci v dobrém kolektivu, motivující ohodnocení, mobilní telefon, služební auto i pro soukromé účely
Výhody: příspěvek na stravování - stravenky v hodnotě 100,- Kč