SKLADNÍK

Pracovní místo ( SKLADNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE
Popis práce: Hledáme kolegyni nebo kolegu do skladu, který bude přebírat zásilky, kontrolovat zboží v příjmu i výdeji a balit balíky.
Požadavky:
- Manuální zručnost
- Schopnost pracovat samostatně a pečlivě
- Ochota učit se nové věci
- Základní ovládání PC (možnost zaškolení)
Pracovní úvazek: Dohoda o provedení práce - příležitostně (dle potřeby a vzájemné domluvy)
Pracovní doba: 8.00 - 16.30
Volné od: ihned
Mzda od: 125 Kč/hod.
Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám na sebe kontakt s životopisem na e-mail volnamista@vseprotisk.cz.
Pro více informací lepší domluvit kontakt dopředu!!
Budeme se moc těšit na viděnou!