uklízečka

Pracovní místo ( uklízečka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Konstantinovy Lázně
Nástup možný dle domluvy
Více informací: 775420855, manager@konstantinspa.cz
Popis:
Samostatně pracující uklízečka
Spolupráce na pracovní poměr nebo na dohodu o provedení práce
Zaměstnavatel: Wellness centrum Konstantinovy lázně a.s.
Požadavky:
Vzdělání: Základní
Zkušenosti a praxe vítány.
Samostatný přístup, pracovitost, žádoucí profesní postoje a návyky
Předpokládané osobnostní kvality pracovníka
Komunikativnost, angažovanost ve prospěch wellness centra a jeho klientů
Nabízíme:
Trvalou spolupráci v dlouhodobém horizontu
Příjemné kultivované prostředí wellness centra
V případě potřeby strava a ubytování zajištěno