Obchodník

Pracovní místo ( Obchodník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- hledání nových klientů
- komunikace se stávajícími klienty v ČR i v zahraničí
- vypracováváním obchodně technických cenových nabídek
- technické poradenství
- řízení projektů včetně administrativy s tím spojené
- komunikace s konstrukčním oddělením
- služební cesty ČR a zahraničí
Požadavky:
- vzdělání nejlépe v technickém oboru (strojní) nebo v jiném oboru
- úroveň vzdělání nejlépe vysokoškolské, ale není podmínkou, pokud má kandidát odpovídající praxi
- obchodní angličtina na komunikativní úrovni je nutností = jednání s klienty ze zahraničí
- řidičský průkaz sk.B
- dobré vystupování, samostatnost, komunikativnost, týmová práce, slušnost, spolehlivost, nekonfliktnost, časová flexibilita, přizpůsobivost, obchodně technické znalosti
Nabízíme:
- benefity - příspěvek na stravování (firemní jídelna), mobilní telefon, výhodné firemní tarify pro členy rodiny, sick days
- hodnocení dle dosažených výsledků (silný motivační systém)
- zázemí významné a stabilní strojírenské společnosti
- osobní a profesní rozvoj
- perspektivu dalšího vzdělávání a profesního růstu