Specialisté na sociální sítě

Pracovní místo ( Specialisté na sociální sítě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Klinika Medik haus hledá novou posilu do marketingového týmu především na správu sociálních sítí. Pokud jsou sociální sítě Tvým koníčkem a orientuješ se v estetické medicíně a kosmetice, pošli nám CV na email vedeni@medikhaus.cz
V našem týmu se kromě toho dostaneš k dalším zajímavým marketingovým činnostem, přivítáme Tvoji energii, aktivitu, kreativitu a invenci. Náplní práce bude především správa sociálních sítí estetické kliniky (Facebook a Instagram), komunikace s klienty a komunikace s influencery. Dovednosti jako vlastní focení a natáčení videí je výhodou. Nabízíme mladý kolektiv, spoustu zajímavých příležitostí a možnost pilovat brand Medik haus. Těšíme se na spolupráci!
Nabízíme:
" Práci na DPP v příjemném a mladém kolektivu
" Přátelské prostředí ve firmě, kde nikdy není nuda a stereotyp
" Nejnižší možná cena firemních produktů a služeb
" Možnost rozvíjení svých znalostí
" Rozvoj firemní značky
" Možnost účasti na zajímavých akcích
Požadujeme:
" Minimálně SŠ vzdělání, aktivní a zodpovědný přístup k práci
" Skvělá znalost sociálních sítí a orientace se ve všech nástrojích pro správu
" Zkušenost se správou firemních profilů
" Vyladěný psaný projev
" Cit pro kreativitu a vlastní invence
" Aktivní zájem o oblast estetiky, kosmetiky, zdravého životního stylu a trendy novinek
" Orientace v blogovém světě a dění okolo influencerů
" Zkušenosti s fotografováním případně natáčením videí jsou výhodou