Technolog - normovač

Pracovní místo ( Technolog - normovač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy zasílejte na adresu: michal.mikulka@bez.sk
Náplň práce:Normování technologických postupů
Strategický cíl: Analýza a aktualizace norem spotřeby času s ohledem na zavádění progresivních metod snímkování práce
Požadujeme: SŠ nebo VŠ elektro nebo strojní, znalost strojní výroby a norem ČSN, EN a ISO, znalost metodiky stanovení norem spotřeby času, znalost systému pro podporu TPV, znalost AJ výhodou, spolehlivost, systémovost, zaměření na výsledky, schopnost pracovat v týmu nebo i samostatně, znalost práce s PC (MS Office), vhodné i pro absolventy
Nabízíme: roustoucí a dynamickou společnost, odměny za výkon, benefity, další vzdělávání,
příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, příspěvek na dopravu, roční odměny