Skladník/ce - expedient/ka

Pracovní místo ( Skladník/ce - expedient/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Skladník/ce - expedient/ka - jen 1 směna!
Baví tě práce ve skladu a umíš přesně spočítat expedované díly?
TAK NEVÁHEJ A OZVI SE NÁM!

CO BUDEŠ DĚLAT:
- Vychystávat materiál z regálů ve skladě.
- Vizuálně kontrolovat expedované položky a dbát na jejich správné označení.
- Položky k expedici správně napočítáš, vychystáš na paletu a zabalíš.
- Palety přesuneš na určené místo k expedici.

CO BUDEŠ KE SVÉ PRÁCI POTŘEBOVAT:
- Znalosti či zkušenosti ze skladu.
- Oprávnění, nebo delší zkušenost s řízením VZV.
- Ochotu řídit retrak.
- Zkušenost s prací na PC výhodou.

ZA TVOU BEZCHYBNOU A RYCHLOU PRÁCI TI NABÍZÍME:
- Obnovu nebo získání průkazu pro VZV
- Budeš důležitým článkem pro plynulou expedici zákazníkům.
- Možnost částečně pracovat u PC - zaškolíme tě do Heliosu.
- Stabilní zaměstnání v přátelském kolektivu.
- Práci na jednu směnu (6.00-14.30, případně od 5.00).
- Pravidelně vyplácenou mzdu a proplacené všechny přesčasy.
- Ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní školka, občerstvení na pracovišti, firemní akce
Kontakt: telefonicky, e-mailem.