Asistent/ka ředitele

Pracovní místo ( Asistent/ka ředitele ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, znalost českého jazyka na dobré úrovni, pečlivost,zodpovědnost, samostatnost, organizační schopnosti, ochotu prtacovat na operativních úkolech, praxe na obdobné pozici výhodou, uživatelské PC dovednosti.

Náplň práce:
asistent/ka ředitele vede administrativní agendu, je přímou administrativní podporou vedení.
Stará se o organizační, provozní a administrativní záležitosti, organizuje a připravuje firemní jednání a zasedání, vede příslušnou dokumentaci a zajišťuje i další věci, které jsou potřeba (např. zajišťování služebních cest, včetně zahraničních - ubytování, vyúčtování, organizace návštěv.
Vede evidenci pošty - příchozí, odchozí a spolupracuje s obchodním, ekonomickým a personálním oddělením.

Nabízíme:
práci na hlavní pracovní poměr v příjemném prostředí expandující společnosti, přátelský kolektiv,
odpovídající platové ohodnocení, po zapracování možnost občasné práce z domu, pružnou pracovní dobu, práci s potenciálem dlouhodobého stabilního zaměstnáníá