Všeobecná sestra na JIP chirurgického oddělení

Pracovní místo ( Všeobecná sestra na JIP chirurgického oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY: vzdělání SŠ s maturitou, odborná způsobilost k výkonu povolání dle zák.č.96/2004 Sb., specializace v interní péči výhodou, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, pozitivní přístup k práci, odolnost vůči stresu, ochota pracovat v nepřetržitém provozu
POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: příplatky, příjemný pracovní kolektiv, práce ve stabilní organizaci, odborný růst a možnost dalšího vzdělávání na akreditovaném pracovišti, benefity, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené
KONTAKT: Moravová Jitka Mgr. MBA, tel.: 517 315 105, 7-15:30 hod, e-mail: moravova@nemvy.cz