Pracovník/pracovnice v sociálních službách

Pracovní místo ( Pracovník/pracovnice v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přímá obslužná péče v týdenním stacionáři - náplň práce: nácvik jednoduchých denních činností s uživateli týdenního stacionáře, pomoc a podpora při osobní hygieně a oblékání, při manipulaci s přístroji, pomůckami, prádlem, udržování čistoty a osobní hygieny, podpora soběstačnosti, posilování životní aktivizace - nabídka činností v ergoterapeutické dílně, podpora a pomoc při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů a uspokojování psychosociálních potřeb uživatelů týdenního stacionáře.
Požadujeme řidičský průkaz sk. B, zodpovědnost, kreativitu, dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, pozitivní vztah k přírodě a zvířatům, pořádkumilovnost, schopnost organizovat a plánovat, schopnost empatie, týmové práce a loajalitu k organizaci. Pokud uchazeč o tuto pracovní pozici nemá kurz pracovníka v sociálních službách, organizace je schopna kurz uchazeči zařídit.
Pracovní doba: pondělí až čtvrtek od 8:00 do 15:00 hod.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 313562331, 603938190 (Po-Pá, 8:00-16:00 hod.) nebo e-mailem info@dobromysl.info