PODNIKOVÝ PRÁVNÍK/PRÁVNIČKA

Pracovní místo ( PODNIKOVÝ PRÁVNÍK/PRÁVNIČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
-Příprava a aktualizace interních předpisů společnosti
-Příprava podkladů pro orgány společností v holdingu
-Komunikace s orgány státní správy
-Dohled na obchodně-právní korespondencí, případně aktivní příprava
-Po zapracování příprava a kontrola smluvní dokumentace
-Poradenství v různých odvětvích práva
-Participace na zavádění compliance programu
Požadujeme:
-Úspěšně zakončené vzdělání na právnické fakultě v ČR
-Vysoké právní povědomí (obchodní, občanské, pracovní a správní právo)
-ideálně 2-3 roky pracovních zkušeností (po ukončení studia)
-Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
-Dobrá znalost anglického jazyka (schopnost se dorozumět i psát)
-Pozitivní a aktivní přístup k řešení problémů
-Zodpovědnost, spolehlivost, důslednost
Nabízíme:
- týden dovolené navíc, příspěvek na dojíždění, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, benefitní program.
První kontakt: Klukáčková Hana Ing., tel.: 382 55 27 05, e-mail: hana.klukackova@zvvz.cz