Didaktik vzdělávacího oboru Informatika a informační a komunikační technologie p

Pracovní místo ( Didaktik vzdělávacího oboru Informatika a informační a komunikační technologie p ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Národní pedagogický institut České republiky vyhlašuje
výběrové řízení na pracovní pozici:
Didaktik vzdělávacího oboru Informatika a informační a komunikační technologie pro střední vzdělávání

Popis pracovní pozice:
˘ Podílí se na tvorbě kurikula pro obor Informatika a informační a komunikační technologie pro střední vzdělávání;
˘ Podílí se na přípravách metodické podpory pro školy;
˘ Prezentuje výsledky práce na seminářích pro pedagogy;
˘ Spolupracuje s ostatními didaktiky informatiky a dalších vzdělávacích oblastí;
˘ Podílí se na správě informačního systému pro revize kurikula;

Požadujeme:
˘ Magisterské pedagogické vzdělání zaměřené na informatiku na 2. stupni ZŠ nebo na SŠ
˘ Pedagogickou praxi nejméně 5 let (znalost prostředí SŠ, zkušenosti s prací ICT metodika nebo koordinátora ŠVP výhodou)
˘ Schopnost týmové práce a řízení pracovního týmu;
˘ Schopnost prezentovat odborná témata a vést diskusi s účastníky seminářů;
˘ Znalost rámců DigComp a DigCompEdu;
˘ Schopnost využívat digitální technologie k práci, online meetingům apod.;
˘ Výbornou znalost českého jazyka v mluvené i psané formě
˘ Znalost anglického jazyka;
˘ Komunikativnost, flexibilitu;
˘ Znalost prostředí středních škol;

Nabízíme:
˘ Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
˘ platové zařazení do 13. platové třídy dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., s účinností od 1. ledna 2020, příloha č. 1.,
˘ 5 dnů indispozičního volna, tzv. "sickdays", 25 dní dovolené,
˘ možnost zapojení do programu MultiSport,
˘ pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování a volnočasové a rel