PRODAVAČ/PRODAVAČKA OBČERSTVENÍ V BUFETU

Pracovní místo ( PRODAVAČ/PRODAVAČKA OBČERSTVENÍ V BUFETU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Osobní setkání možné po tel. domluvě, Karla Kozlovská tel.: 606 629 668 (volat Po-Pá 6:00-14:00 hod.) nebo e-mail: prostejov@gastrosluzby.cz. Místo výkonu práce: bufet ve firmě Strojírny Prostějov. Pracovní doba: 6:00-14:00 hod., po dohodě je možný i zkrácený pracovní úvazek.
Požadujeme: práce 3 roky výhodou, povinnost dodržování hygienických norem a technologických postupů.
Náplň práce: prodavač potravinářského zboží, prodej běžného bufetového sortimentu, občerstvení a prodej teplých jídel spojený s vychystáním na talíř zákazníkovi.
Nabízíme: vývojový plat, základní nástupní plat bude stanoven podle dovedností a samostatnosti, po ověření pracovních schopností převod smlouvy po dvou letech na dobu neurčitou, příspěvek na penzijní připojištění 600 Kč/měsíc, 5 týdnů placené dovolené, mimořádné odměny, příspěvek na stravování, ochranné nápoje, poskytování rekondičně-rehabilitační péče, zaměstnanecký benefit na čerpání služeb z oblasti sportu, nákup zdravotních doplňků v hodnotě 3.700 Kč, nadstandardní příplatky za odpolední, noční směny a za práci o sobotách a nedělích, mimořádné odměny a podíly za hospodářské výsledky.