Šeřizovač/ka - obsluha

Pracovní místo ( Šeřizovač/ka - obsluha ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AKTUALIZACE 21.10.2020
První kontakt písemný, telefonický
- písemné nabídky na e-mail: personalni@retezarna.cz
- telefonicky na tel. č. 584 488 149 (p. Škovroňová), Po - Pá mezi 09:00 - 11:00 hod
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Polská 48, Česká Ves
ZAMĚSTNAVATEL POŽADUJE:
- minimálně výuční list (strojní nebo elektro)
- nevyučené zaškolíme
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- seřizování, obsluha a běžná údržba svářecích a ohýbacích automatů,
- dohotovení určitých nástrojů na konečný tvar a rozměr,
- provádění předepsaných provozních zkoušek se zápisem,
- provádění přestaveb na jiný druh výrobku na určených zařízeních,
- provádění identifikačních zápisů,
NABÍZÍME:
- mzdové ohodnocení odpovídající výkonu
- zajímavou práci ve firmě s dlouholetými zkušenostmi,
- Profesní růst - odborná školení, semináře
- 3 dny "sick days"
- prémie za hospodářské výsledky, tzv. 13. plat dle výše hospodářského výsledku
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní spoření
- příspěvky na dětské rekreace
- obědy - výběr z 2 jídel
- možnost zapůjčení nářadí
- zákonná volna nad rámec ZP