Projektant/Projektantka

Pracovní místo ( Projektant/Projektantka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost VYSSPA Sports Technology s.r.o., dodavatel specializovaných sportovních staveb (víceúčelová hřiště, atletické dráhy, fotbalová hřiště apod.), hledáme vhodného kandidáta / tku na pozici: Projektant/Projektantka

Vaše náplň práce:
- kompletní příprava rozpočtu do výběrových řízení
- posuzování projektové dokumentace do výběrového řízení
- příprava projektové dokumentace
- jednání a komunikace s úřady
- příprava smluv o dílo, harmonogramů staveb

Požadujeme:
- minimální dosažené vzdělání středoškolské ukončené maturitou stavebního zaměření
- pokročilá znalost MO-Excel, Word, znalost rozpočtového programu KROS plus výhodou
- znalost a schopnost orientace v rozpočtovém programu
- znalost výkresové dokumentace
- praxe v oboru min. 2 roky na obdobné pozici
- kontrola projektové dokumentace a cenových výměr
- týmová spolupráce, zodpovědnost, logické uvažování

Nabízíme:
- práci a zázemí ve stabilní společnosti, moderně zařízené kanceláře max. pro dva pracovníky-žádný openspace, kompletní zaučení, školící kurzy
- příležitost k seberealizaci, možnost osobního rozvoje
- motivující mzdové ohodnocení
- 5týdnů dovolené, 3dny sick day
- stravenky v maximální výši, mobilní telefon, automobil k osobnímu užívání po zapracování, firemní akce, příspěvek na pojištění, program "Pro zdraví" občerstvení na pracovišti (ovoce, bio mléko, káva, čaj, bio juicy aj.) a další bonusy
- nástupní hrubá mzda 40 000,- - 50.000,- Kč (po zapracování dle individuální domluvy) + roční prémie vycházející z hospodářského výsledku firmy v možné výši až 3 násobku platu závisející na výkonu zaměstnance