Oddělení respiračních střevních a exantematických virových nákaz- NRL pro chřipk

Pracovní místo ( Oddělení respiračních střevních a exantematických virových nákaz- NRL pro chřipk ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PPožadujeme SZŠ (příp. Bc.) vzdělání v oboru zdravotní laborant/ka, odbornou způsobilost k výkonu povolání zdravotní/ho laboranta/ky, znalost AJ a specializace i praxe v oboru výhodou, znalost práce s PC, MS World a Excel. Hlavní náplň činnosti: samostatná laboratorní práce v akreditované laboratoři - příjem, zpracování a evidence vzorků v rámci referenční, diagnostické a výzkumné činnosti laboratoře. Podrobnosti viz příloha. Motivační dopis doplnění strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, doručte, prosím na adresu nebo na níže uvedený e-mail.
Zdravotního laboranta/ku do NRL pro chřipku a nechřipková respirační virová onemocnění
Hlavní náplň činnosti:

- Samostatná laboratorní práce v akreditované laboratoři - příjem, zpracování a evidence vzorků v rámci referenční, diagnostické a výzkumné činnosti laboratoře

Požadujeme:

- Odbornou způsobilost k výkonu povolání zdravotní laborantky/laboranta
- Samostatnost, pečlivost a spolehlivost
- Specializace a praxe v oboru výhodou
- Znalost AJ výhodou
- Znalost práce s PC, MS World a Excel

Nabízíme:

- platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
- pružná pracovní doba
- příjemné pracovní prostředí
- příspěvek na stravování - závodní stravování
- dovolená v délce 5 týdnů
- dodatková dovolená
- indispoziční volno - 4 dny v kalendářním roce
- firemní školka

Termín nástupu do pracovního poměru: 1.5.2020 nebo dle dohody

Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte na adresu nebo email:

Státní zdrav