Účetní/administrativní pracovník

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Účetní/administrativní pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Sluková Eva, e-mail: eva.slukova@labin.cz
Náplň práce:
vedení a zpracování účetnictví
účtování / práce v systému Money S4
příprava přiznání k DPH, silniční daně, daňových přiznání
příprava účetních závěrek
zpracování mezd pro vedená střediska
spolupráce a komunikace s auditory, daňovými poradci
komunikace se zdravotními pojišťovnami
správa smluv a související administrativa
vedení korespondence, asistence výkonného managementu
Nabízíme:
orůznorodou a zajímavou práci u stabilní společnosti ve zdravotnictví
osmlouvu na hlavní pracovní poměr
k základní mzdě prémiové příplatky
stravenky
služební mobil
25 dní dovolené ročně
přátelský kolektiv
školení a vzdělávání
firemní akce
variabilní pracovní dobu, možnost práce na zkrácený úvazek
Očekáváme od Vás:
předchozí zkušenost na obdobné pozici výhodou
stejně jako předchozí zkušenost s účtováním v systému Money
znalost podvojného účetnictví, praxe min 1 rok
orientace v daňové problematice
uživatelská znalost MS Office, zejména Excel
samostatnost,
zodpovědnost,
pečlivost a smysl pro detail,
komunikativnost a příjemné vystupování
schopnost pracovat i ve shonu nebo v časovém presu (uzávěrky, audity…),
zájem o různorodou práci