Dělník/ce ve výrobě hliníkových oken

Pracovní místo ( Dělník/ce ve výrobě hliníkových oken ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný IHNED. Pracovní doba: 06:00 - 14:30hod.

Požadavky:
vzdělání technického směru, manuální zručnost, pečlivost, znalost čtení výkresové dokumentace, samostatnost, komunikativní schopnosti. Praxe v oboru zámečník, obráběč kovů vítána.

Nabízíme:
zázemí stabilní a perspektivní společnosti; příspěvek na stravování

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní oaoby - pana Ladislava Kováče:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: kovac@abxokna.cz;
- telefonicky (07,00 - 14,30hod.) na čísle 773791277;
- osobně (po telefonické domluvě 08,00 - 14,30hod.) na adrese: A + BX OKNA, s.r.o.; Křenovice č.p. 235; 752 01 Kojetín