STROJNÍK/STROJNICE KOLEJOVÉ MECHANIZACE

Pracovní místo ( STROJNÍK/STROJNICE KOLEJOVÉ MECHANIZACE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Jančík tel. 728 085 257 (volat v době 7:00-14:00 hod.), e-mail jancik@tomi-remont.cz nebo brhel@tomi-remont.cz.
Požadavky: řidičské oprávnění skupiny B výhodou, vyučen ve strojírenském nebo elektro oboru, dobrý zdravotní stav, časová flexibilita, pracovní morálka.
Náplň práce: obsluha drážních vozidel, údržba a drobné opravy svěřeného kolejového vozidla.
Nabízíme: práce v malém kolektivu na tratích Správy železnic s.o., možnost získání licence strojvedoucího, roční odměny za hospodářský výsledek, cestovní náhrady, po roce příspěvek na penzijní připojištění, náborový příspěvek.