asistent/ka majitele firmy

  • Slavkov pod Hostýnem

Pracovní místo ( asistent/ka majitele firmy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Brusné
- Náplň práce: opora ve vedení chodu společnosti, organizování administrativy, vyřizování emailů, organizování projektů, prezentací, delegování úkolů, komunikace se zákazníky
- SŠ vzdělání, AJ slovem i písmem, Italský jazyk výhodou, zkušenosti na podobných místech, chuť tuto práci dělat, svědomitost, pečlivost ke svěřeným úkolům, řešení více úkolů současně, organizace a dotahování práce do konce, skvělá komunikace na úrovni, zvládaní vypjatých situiací s klidem, nadhledem i humorem, časová flexibilita
- Nabízíme: práce na hlavní pracovní poměr, pracovní doba 7-16 hod., nástupní HM 22.000,- Kč po zapracování až 30.000,-Kč
- písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: personalni@unar.cz. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice o kterou se ucházíte.