skladník/skladnice

Pracovní místo ( skladník/skladnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt emailem nebo telefonicky: emial lucie.krivanova@notino.cz, telefon +420 734 870 883

Náplň práce : přijímání, vychystávání, balení a expedování zboží, dále zadávání údajů do počítače a práce s čtečkou čárových kódů. Jedná se o různorodou manuální práci.

Směnnost : pracujeme na dvousměnný provoz, dva týdny je ranní směna (5.45-14.00) a jeden týden odpolední směna (14.00-22.15).

Na směnu i ze směny je možné využít dopravu firemním autobusem, který je pro zaměstnance k dispozici zdarma. Jezdí ze 3 směrů (Brno, Pohořelice a Moravský Krumlov).

Požadavky : předchozí praxe není nutná, vše vás naučíme. K hlavním předpokladům patří základní počítačová gramotnost a fyzická zdatnost (jedná se o manipulaci s drobnějším zbožím). Nutná je znalost českého nebo slovenského jazyka, v případě zaměstnanců z Ukrajiny je dostačující znalost ukrajinštiny, ČJ nevyžadujeme.

Bonusy: onusy, stravenky v hodně 80 Kč plně hrazené zaměstnavatelem, 2 dny zdravotního volna/rok, bezplatný firemní autobus, dotované jídlo a nápoje na pracovišti, slevy na produkty na e-shopu Notino.cz, kurzy AJ

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.