Technolog - technoložka - konstruktér - konstruktérka

  • Trutnov

Pracovní místo ( Technolog - technoložka - konstruktér - konstruktérka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

TECHNOLOG - TECHNOLOŽKA KONSTRUKTÉR - KONSTRUKTÉRKA
Stručný popis pracovní pozice:
•Tvorba a údržba datové základny výrobních položek, kusovníků a rozpisek materiálů, operací a postupů
•Příprava výkresové dokumentace na přidělených projektech
•Technická a technologická příprava zakázek, včetně stanovení kooperací výrobních zakázek
•Tvorba časových norem a kalkulace zakázek
Požadujeme:
•SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání strojírenského zaměření
•Znalosti technologie výroby zpracování plechů
•Znalost práce s PC - MS Office na uživatelské úrovni
•Znalost AJ – minimální úroveň B1
•Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
•Nadstandardní mzdu – s progresivní motivační složkou (za roky práce pro firmu, za kvalifikace a další ..)
•Dlouhodobou perspektivu uplatnění ve strojírenské firmě s exportním zaměřením
•Firemní benefity: 6.000 Kč ročně do Cafeterie na kulturu, sport a volný čas dle vlastního výběru, dovolená 22 – 25 dní, dotované obědy ve vlastní jídelně, dotované občerstvení z výdejních automatů, příspěvek na penzijní připojištění, vstupenky na kulturní akce, pracovní volno navíc s náhradou mzdy při mimořádných životních událostech a mnoho dalších benefitů
V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis
na níže uvedenou adresu:
Mgr. Bc. Dagmar Papíková, personální manažer,
KASPER KOVO s. r. o., Žitná 476, 541 03 Trutnov
TEL.: +420 499 827 163
MOB.: +420 731 192 923
MAIL: d.papikova@kasperkovo.cz
WEB: www.kasperkovo.cz | kaspergroup.cz