Všeobecná sestra do diabetologické ambulance ve Vlašimi

Pracovní místo ( Všeobecná sestra do diabetologické ambulance ve Vlašimi ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu: VLAŠIM
Požadavky: odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 sb. v platném znění, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost
Práce na 0,6 úvazku, středa až pátek ranní směna (možno i plný úvazek s dalším využitím nad 0,6 v Benešově)
PRÁCE VHODNÁ I PRO MATKY NA RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ ČI DŮCHODKYNĚ
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Nabízíme: výhodné mzdové ohodnocení v závislosti na vzdělání a praxi ve zdravotnictví, náborový příspěvek (15 000 - 20 000 / plný úvazek),podporu vzdělávání, firemní benefity - stravování, firemní jesle (v Benešově), příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, 2 dny zdravotního volna (Sick Days), péče o tělo (zvýhodněná cena pedikúry, masáží, kosmetiky, apod.)
První kontakt telefonicky, e-mailem (domluva na osobní schůzce)
TEL: 317 756 365, 727 935 416