Svářeči

Pracovní místo ( Svářeči ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt:e-mail: salacova.kariera@email.cz

JANKA Radotín, a.s. - přední český výrobce a dodavatel vzduchotechniky, průmyslového chlazení a klimatizací přijme do svého kolektivu šikovného pracovníka na pozici SVÁŘEČ.
Náplň práce: sváření metodou MIG/ MAG/ TIG, materiály ocel i nerez tloušťka od 6 do 50 mm, svařování tlakových nádob, pomocných konstrukcí a potrubí, zámečnické sestavení dílů před svařením
Požadujeme: vzdělání v technickém směru, praxe na pozici svářeče minimálně 2 roky, orientace ve výkresové dokumentaci, manuální zručnost, spolehlivost a pečlivost
Nabízíme: práce na jednu směnu, mzda od 200 - 250 Kč/ hod., 5 týdnů dovolené, stravování nebo stravenky, příspěvek na penzijní pojištění.
Spolupráce možná na hlavní pracovní poměr, formou brigády i na IČ. Nástup možný ihned!
V případě, že Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete prosím Váš profesní životopis na E-mail: eva.salacova@manag.com a do předmětu zprávy uveďte Svářeč - JANKA Radotín, a.s.

Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, nástup možný ihned, místo výkonu práce Praha Radotín