MALÍŘSKÉ A NATĚRAČSKÉ PRÁCE

Pracovní místo ( MALÍŘSKÉ A NATĚRAČSKÉ PRÁCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A16 z:9/4/2020 a:24/6/2021
Náplň práce:
- malířské a natěračské práce, aplikace nanotechnologických materiálu
- vytváření samočistících ploch interiéru a exteriéru.
Požadujeme:
- chuť učit se novým věcem a práci s novou nano-technologií
- flexibilitu, pracovní nasazení
- samostatnost, pečlivost
- SŠ vzdělaní a řidičský průkaz "B"
Výhodou:
- zkušenosti v oblasti barvy laky, malířství natěračství a aplikace nátěrů.
Zájemci:
- životopisy (případně s fotografií), zasílejte pouze v elektronické podobě ve
formátu "doc" , "pdf" na adresu: nano@nano4people.cz