Analytik v projektu P-KAP

Pracovní místo ( Analytik v projektu P-KAP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Národní pedagogický institut České republiky (NPI ČR) vyhlašuje výběrové řízení na pozici
ANALYTIK v projektu P-KAP
Hlavní náplň činnosti:
Hlavní náplní činnosti je příprava a realizace dotazníkového šetření na školách a návazná analýza dat a tvorba výstupu pro realizační týmy v jednotlivých krajích.
˘ příprava a realizace dotazníkového šetření,
˘ statistická analýza dat,
˘ tvorba nástrojů na zpracování a vizualizaci dat,
˘ příprava datových sestav,
˘ příprava výzkumných zpráv a prezentací,
˘ příprava datových podkladů pro SŠ a VOŠ,
˘ informační podpora realizačního týmu P-KAP,
˘ informační podpora krajů a škol.
Požadujeme:
˘ VŠ vzdělání v oboru statistika, sociologie, ekonomie či příbuzných oborů,
˘ zkušenost s datovou analýzou, znalost SPSS, velmi dobrou znalost MS Excel,
˘ zkušenost s realizací dotazníkových šetření,
˘ ochotu cestovat v rámci ČR,
˘ orientaci ve vzdělávacím systému v ČR,
˘ orientaci ve školské legislativě a souvisejících strategických dokumentech,
˘ výbornou znalost českého jazyka slovem i písmem, schopnost práce s rozsáhlejšími texty,
˘ zodpovědnost, flexibilitu, komunikativní a týmové dovednosti,
˘ občanskou a morální bezúhonnost.
Nabízíme:
˘ hlavní pracovní poměr na dobu určitou,
˘ platové zařazení do 13. platové třídy dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., s účinností od 1. ledna 2020, příloha č. 1.,
˘ 5 dnů indispozičního volna, tzv. "sickdays", 25 dní dovolené,
˘ možnost zapojení do programu MultiSport,
˘ pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování a volnočasové a relaxační aktivity prostřednictvím karty SODEXO Multipass (GastroPass a FlexiPas