Seřizovač

Pracovní místo ( Seřizovač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místa výkonu práce: Komenského 598, 332 03 Šťáhlavy, Chebská 79/32, 322 00 Křimice

Popis pracovní činnosti:
•provádí nastavení technologických zařízení provozu na příslušné směně dle pokynů vedoucího seřizovače
•zodpovídá za správné nastavení provozních parametrů stroje
•zajišťuje plynulý chod stroje (výměna folie, atd.)
•podporuje tech. oddělení při servisních činnostech a opravách a sám provádí jednoduché servisní činnosti a opravy
•úzce spolupracuje s vedoucím stroje při nastavení provozních parametrů technologického zařízení

Požadujeme:
•orientace v technickém oboru
•schopnost získávat a v praxi uplatňovat nové technické poznatky
•zodpovědnost, přesnost, smysl pro pořádek
•odolnost vůči stresu

Nabízíme:
•práci ve 3 směnném provozu na hlavní pracovní poměr v silné a stabilní společnosti
•každoroční navyšování mezd
•firemní autobusová doprava ze směru Nepomuk, Blovice, Spálené Poříčí, Radnice na všechny směny zajištěna
•příspěvek na stravování
•5 týdnů dovolené
•věrnostní a jubilejní odměny
•právní poradenství pro soukromé účely
•příspěvek na penzijní připojištění
•odborné vzdělávání
•možnost karierového růstu