ROZPOČTÁŘ / ROZPOČTÁŘKA

Pracovní místo ( ROZPOČTÁŘ / ROZPOČTÁŘKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou, pružná pracovní doba. Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Hrubá měsíční mzda 30.000,-Kč - 35.000,- Kč, dle zkušeností možnost navýšení.

Náplň práce: příprava cenových nabídek nejen do veřejných soutěží (spousta času u počítače a tabulek). Tendrování subdodavatelů a cenotvorba.

Požadavky: SŠ vzdělání ve stavebním či strojírenském oboru, umět číst ve výkresech, komunikativnost, pečlivost, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, výhodou praxe ve vodohospodářském oboru.

Zaměstnanecké výhody: profesní růst; stravenky; služební telefon; příspěvek na důchodové nebo životní pojištění.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: janatkova@vodacz.com