Personalista/ka

Pracovní místo ( Personalista/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Na Jánské 1869/56, Slezská Ostrava
V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis s fotografií na e-mail: mihalyiova@scomplet.cz. V předmětu e-mailu uveďte název pozice.
V případě, že nesplňujete výše uvedené podmínky přijetí, budete automaticky vyřazeni z výběrového řízení.
U veškerých dokumentů zasílaných naší společnosti uvádějte, prosím, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů.

Požadujeme:
-středoškolské vzdělání s maturitou (nejlépe ekonomického směru)
-praxe min. 1 rok na obdobné pozici
-pokročilou znalost práce na PC (MS Office, internet - perfektní orientace ve Wordu a Excelu)
-výborné organizační dovednosti se schopností zvládat více úkolů současně, 100% preciznost, zodpovědnost, samostatnost,
-komunikační dovednosti, časová flexibilita, schopnost určit si priority a pracovat v napjatých termínech
-psaní hmatovou metodou (všemi deseti)
-řidičský průkaz sk. B
-znalost mzdové a personální agendy a souvisejících právních předpisů - výhodou, není podmínkou
-znalost účetního programu POHODA - výhodou

Náplň práce:
-vedení personální agendy, agenda spojená s nástupem, průběhem a výstupem zaměstnanců
-zpracovávání podkladů pro mzdy včetně docházky
-komunikace s příslušnými úřady
-vyřizování a vedení dotací a stáží
-zajišťování školení a jeho obnovování
-hlídání lékařských prohlídek
-zpracovávání objednávek a faktur
-(bližší informace při výběrové řízení)

Nabízíme:
-odpovídající mzdové ohodnocení
-perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti s možností získání praxe a zkušeností v oblasti personalistik